nowa oferta
dom na sprzedaż - Białystok, Zawady

Białystok, Zawady
dom na sprzedaż

LHN-DS-11254

OSTATNIE WOLNE SEGMENTY!!! Polecamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane zaledwie 10 minut jazdy z Centrum Białegostoku - w Zawadach. Domy będą mają do wszystkich niezbędnych mediów: woda, prąd, gaz, kanalizacja oraz światłowód. Wykończone ...

Powierzchnia
150,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
467 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 981,38 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Białystok, Zawady
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum

Białystok, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LHH-MS-10583

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w centrum Białystok, przy ul. Kalinowskiego. Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne ...

Powierzchnia
41,27 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 934,58 zł
cena 410 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki

Białystok, Bacieczki
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10917

Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5m2 - I piętro w IV piętrowym budynku przy ul. Bacieczki. Nieruchomość posiada funkcjonalny –  układ pomieszczeń z wejściem z przedpokoju. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z zabudową, ...

Powierzchnia
52,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 000,00 zł
cena 472 500
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gołdap (gw), Zatyki

Gołdap (gw), Zatyki
działka na sprzedaż

LHD-GS-10916

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 niezależne działki o łącznej powierzchni 51 ha. Działki położone są w malowniczej krainie wielkich jezior mazurskich nad jeziorem i rzeczką Dzięgielka, Wilkasy w obrębie Zatyki, gmina Gołdap. Pierwsza działka jej klasyfikacja ...

Powierzchnia
510 000,00 m2
Cena za m2
7,82 zł
cena 3 990 000
działka na sprzedaż - Gołdap (gw), Zatyki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ogrodniczki

Supraśl (gw), Ogrodniczki
działka na sprzedaż

LHW-GS-11052

OKAZJA INWESTYCYJNA – Ogrodniczki, gm. Supraśl  1,09 ha z WZ na 5 domów Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję deweloperską lub bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najpopularniejszych podbiałostockich lokalizacji? Oferujemy na sprzedaż kompleks czterech działek ...

Powierzchnia
10 923,00 m2
Cena za m2
59,51 zł
cena 650 000
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ogrodniczki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Leśna Dolina

Białystok, Leśna Dolina
mieszkanie na wynajem

LHN-MW-11253

Przyjdź, zobacz, wynajmij !!! Mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia, wymienione instalacje!!! Idealne dla singla,  małej rodziny !!! Polecamy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w czteropiętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,22 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Białystok, Leśna Dolina
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bojary

Białystok, Bojary
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10915

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przyjemne, ciepłe mieszkanie, zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku, położonym na terenie osiedla Bojary. Doskonałe miejsce  - blisko ścisłego centrum. Osiedle ma w pełni rozbudowaną infrastrukturę  i bliski dostęp ...

Powierzchnia
63,30 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 500,00 zł
cena 601 350
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bojary
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Dziesięciny

Białystok, Dziesięciny
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10914

Polecamy Państwu funkcjonale mieszkanie znajdujące się na II piętrze o powierzchni 47,9 m2 w IV piętrowym budynku mieszkalnym z płyty po niedawno przeprowadzonej termomodernizacji budynku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, ...

Powierzchnia
47,90 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 515,66 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Dziesięciny

Białystok, Leśna Dolina
mieszkanie na sprzedaż

LHN-MS-11252

Przyjdź, zobacz, kup !!! Mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia, wymienione instalacje!!! Idealne dla singla,  małej rodziny, pod wynajem!!!   Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w czteropiętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 222,22 zł
cena 368 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Leśna Dolina

Białystok, Bagnówka
mieszkanie na sprzedaż

LHH-MS-10582

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 62,16 m². To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania dającego poczucie przestrzeni i prywatności zbliżone do domu. Przemyślany układ ...

Powierzchnia
62,16 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 698,20 zł
cena 665 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bagnówka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem