Kuźnica
działka na sprzedaż

LHN-GS-11074

Prezentuję Państwu działkę ( 138 m2), o wym. ok. 8x17 m. w Kuźnicy. Przy działce prąd i woda. Idealna na postawienie np. garażu. Zapraszam do kontaktu.

Powierzchnia
138,00 m2
Cena za m2
39,86 zł
cena 5 500
działka na sprzedaż - Kuźnica

Białystok, Starosielce
działka na sprzedaż

LHW-GS-10888

Polecamy działkę do sprzedaży pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość o powierzchni 4915m2  posiada plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną, handlową, usługi. W ulicy znajdują się media: energia, woda, kanalizacja oraz gaz. Zapraszamy ...

Powierzchnia
4 915,00 m2
Cena za m2
360,00 zł
cena 1 769 400
działka na sprzedaż - Białystok, Starosielce

Białystok, Nowe Miasto
mieszkanie na wynajem

LHW-MW-10887

Polecamy do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie w kameralnym nowym bloku na os. Nowe Miasto.  Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 4 sypialni,  łazienki z wanną, prysznicem i wc. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd tj. tv, pralka itp. Do ...

Powierzchnia
94,00 m2
Piętro
4
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
31,91 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Nowe Miasto

Wasilków (gw), Dąbrówki
działka na sprzedaż

LHW-GS-10885

Polecamy działkę w Dąbrówkach, gm. Wasilków o powierzchni 612m2. Przy drodze znajdują się media: woda i energia. W drodze głównej ok. 200m kanalizacja. 

Powierzchnia
612,00 m2
Cena za m2
253,27 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Dąbrówki

Wasilków (gw), Dąbrówki
działka na sprzedaż

LHH-GS-10407

Zapraszamy do zapoznania się z urokliwie położonymi działkami budowlanymi w Dąbrówkach, gm. Wasilków. W sprzedaży dostępnych jest kilkanaście parceli o powierzchni od ok. 800m2 do ok. 1000m2. Dojazd do nieruchomości droga gminną, część działek posiada dostęp z ...

Powierzchnia
847,00 m2
Cena za m2
225,50 zł
cena 191 000
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Dąbrówki

Choroszcz (gw), Kruszewo
działka na sprzedaż

LHD-GS-10802

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomości gruntowe położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu w Kruszewie  gm. Choroszcz o pow.  i cenach 150 zł/m2: - 1084 m2 - 1035 m2  - 1135 m2  - 1205 m2  - 1209 m2  - 1183 m2 Działki położone na terenie Narwiańskiego ...

Powierzchnia
1 035,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 155 250
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Kruszewo

Choroszcz (gw), Kruszewo
działka na sprzedaż

LHD-GS-10801

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomości gruntowe  położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu w Kruszewie  gm. Choroszcz o pow. i cenach 150zł/m2:  - 1084 m2 - 1035 m2  - 1135 m2  - 1205 m2  - 1209 m2  - 1183 m2 Działki położone na terenie Narwiańskiego ...

Powierzchnia
1 084,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 162 600
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Kruszewo

Lidzbark Warmiński
działka na sprzedaż

LHN-GS-11045

Nowa cena!!! Duża działka inwestycyjna pod zabudowę pod działalność gospodarczą. Lokalizacja przy drodze wojewódzkiej.  Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej o łącznej powierzchni 385 823 m2. Łączna powierzchnia ...

Powierzchnia
385 823,00 m2
Cena za m2
9,07 zł
cena 3 500 000
działka na sprzedaż - Lidzbark Warmiński

Leszno, Śródmieście
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-11044

Historyczne obiekty tuż przy Rynku. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 205 m2. Na ogrodzonym terenie znajdują się dwa budynki (w tym piękny, monumentalny gmach poczty z 1884 r.), biurowy o powierzchni użytkowej – 1926,79 m2 i biurowo-techniczny ...

Powierzchnia
4 059,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 205 m²
Cena za m2
1 207,19 zł
cena 4 900 000
obiekt na sprzedaż - Leszno, Śródmieście

Kutno, Centrum
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-11043

Kompleks budynków biurowych z parkingiem w centrum Kutna. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 861 m2. Na ogrodzonym terenie znajdują się dwa budynki biurowe 3 kondygnacyjne (2 piętra nadziemne i piwnica). Wewnątrz mieszczą się powierzchnie biurowe ...

Powierzchnia
1 911,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 861 m²
Cena za m2
1 674,52 zł
cena 3 200 000
obiekt na sprzedaż - Kutno, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem