Gródek, Mieleszki
działka na sprzedaż

LHN-GS-10984

Polecamy działkę nieruchomość rolną o powierzchni 1,43 ha położoną w miejscowości Mieleszki, w gminie Gródek. Nieruchomość składa się z dwóch działek na które składają się grunty o oznaczenie IIIb, IV, IVb, V i VI. Do sprzedaży jest również sąsiednia działka o powierzchni ...

Powierzchnia
14 300,00 m2
Cena za m2
5,50 zł
cena 78 650
działka na sprzedaż - Gródek, Mieleszki

Gródek, Mieleszki
działka na sprzedaż

LHN-GS-10982

Polecamy działkę nieruchomość rolną o łącznej powierzchni 5,45 ha położoną w miejscowości Mieleszki, w gminie Gródek. Nieruchomość składa się z dwóch działek na które składają się grunty o oznaczenie IIIb, IV, IVb, V i VI. Nieruchomość składa się z dwóch działek: 1,43 ...

Powierzchnia
54 500,00 m2
Cena za m2
5,50 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Gródek, Mieleszki

Białystok, Bażantarnia
lokal na wynajem

LHN-LW-10978

Lokale biurowe do wynajęcia w budynku biurowo-handlowo-usługowym, wolnostojącym w handlowej dzielnicy Bażantarnia. Lokale znajdują się na I, II i III piętrze. Powierzchnia lokali to ok. 20 m2 każdy, niektóre z możliwością połączenia. Cześć lokali w stanie do wprowadzenia, ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
26,50 zł
cena 530
lokal na wynajem - Białystok, Bażantarnia

Choroszcz (gw), Kruszewo
działka na sprzedaż

LHD-GS-10754

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową o pow. 1349 m2 położoną w niezwykle atrakcyjnym miejscu w Kruszewie  gm. Choroszcz. Działka położona na terenie Narwiańskiego Parku Narodowego. Ok. 10 km do centrum Białegostoku. Działka posiada dostęp ...

Powierzchnia
1 349,00 m2
Cena za m2
150,00 zł
cena 202 350
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Kruszewo

Białystok, Mickiewicza
mieszkanie na wynajem

LHW-MW-10835

Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 na os. Mickiewicza przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią,  oddzielnej sypialni, łazienki z prysznicem i przedpokoju. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,40 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Białystok, Mickiewicza

Białystok, Bojary
lokal na wynajem

LHW-LW-10832

Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy w budynku handlowo-usługowym na os. Bojary w Białymstoku. Powierzchnia użytkowa wynosi 186,00m2. Lokal składa się z 7 dużych pomieszczeń oraz pomieszczeń socjalnych, usytuowany na parterze budynku wolnostojącego. Lokal bardzo dobrze ...

Powierzchnia
189,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 9 450
lokal na wynajem - Białystok, Bojary
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ogrodniczki

Supraśl (gw), Ogrodniczki
działka na sprzedaż

LHD-GS-10722

Działka położona w Ogrodniczkach o powierzchni 1000 m2.  Kształt działki - prostokąt. Szerokość ok. 25 m. Długość ok. 40 m. Teren równy i suchy. Działka  przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Dobry dojazd do Białegostoku i Supraśla - komunikacją miejską ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
220,00 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ogrodniczki

Białystok, Antoniuk
lokal na wynajem

LHN-LW-10952

Lokal o powierzchni około 180 m2 położony na I piętrze w okolicach dworca PKP z dobrym dojazdem (samochody osobowe i ciężarowe). Budynek wolno stojący, jedno piętrowy. Duże, otwarte powierzchnie do własnej aranżacji i wykorzystania wg potrzeb najemcy. Ogrzewanie własne ...

Powierzchnia
180,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
36,00 zł
cena 6 480
lokal na wynajem - Białystok, Antoniuk

Supraśl (gw), Surażkowo
działka na sprzedaż

LHW-GS-10810

Polecamy malowniczo położone dwie działki o powierzchni łącznej 12302 m2 w Surażkowie, gm. Supraśl z bezpośrednim dostępem do rzeki Sokołda. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, ciszy i kontaktu z naturą. Nieruchomość znajduje się na terenie nie objętym planem ...

Powierzchnia
12 302,00 m2
Cena za m2
4,06 zł
cena 50 000
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Surażkowo

Zambrów
działka na sprzedaż

LHW-GS-10803

Polecamy nieruchomość gruntową składającą się z szczęściu niezabudowanych działek o łącznej powierzchni 3,4092 ha, położona w m. ZAMBRÓW przy ulicy Strzelniczej, gmina Zambrów, powiat zambrowski, województwo podlaskie. Przedmiotowe działki położone są na terenie, dla ...

Powierzchnia
34 092,00 m2
Cena za m2
293,32 zł
cena 10 000 000
działka na sprzedaż - Zambrów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem