oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gródek, Nowosiółki

Gródek, Nowosiółki
działka na sprzedaż

LHD-GS-10702

                             Polecamy Państwu malowniczą działkę budowlaną w                                            Nowosiółkach w gm. Gródek.  Powierzchnia działki to 2639m2. Media: prąd. Działka płaska ogrodzona siatką. Działkę porastają ozdobne drzewa ...

Powierzchnia
2 639,00 m2
Cena za m2
120,12 zł
cena 317 000
działka na sprzedaż - Gródek, Nowosiółki

Wasilków (gw), Sochonie
działka na sprzedaż

LHW-GS-10782

Polecamy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 31635 mkw. Wymiary działki to 360 m x 113 m, kształt prostokąta. Do nieruchomości prowadzi droga asfaltowa. Nieruchomość nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. Energia elektryczna w odległości ...

Powierzchnia
31 635,00 m2
Cena za m2
15,81 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Sochonie

Gródek, Załuki
działka na sprzedaż

LHD-GS-10676

Polecamy Państwu malowniczą działkę budowlaną posiadającą warunki zabudowy. Działka leży w gm. Gródek.  Powierzchnie działki to 2761m2. Media: prąd i woda. Działka plaska o kształcie prostokąta. Na działce znajduję się staw. Pięknie położona z panoramą lasów, ...

Powierzchnia
2 761,00 m2
Cena za m2
44,55 zł
cena 123 000
działka na sprzedaż - Gródek, Załuki

Gródek, Załuki
działka na sprzedaż

LHD-GS-10675

Polecamy Państwu malowniczą działkę z warunkami zabudowy. Działka położona jest w gm. Gródek.  Powierzchnie działki to 2776m2. Media: prąd i woda. Działka plaska o kształcie prostokąta. Na działce znajduję się niewielki zbiornik wodny. Pięknie położona z ...

Powierzchnia
2 776,00 m2
Cena za m2
44,31 zł
cena 123 000
działka na sprzedaż - Gródek, Załuki

Gródek, Załuki
działka na sprzedaż

LHD-GS-10673

Polecamy Państwu malowniczą działkę z warunkami zabudowy. Działka leży we wsi Załuki w gm. Gródek.  Powierzchnie - 2781m2. Media:  prąd i woda. Działka plaska o kształcie prostokąta. Pięknie położona działka  ze zbiornikiem wodnym z widokiem na pola i lasy. Odległość ...

Powierzchnia
2 781,00 m2
Cena za m2
44,23 zł
cena 123 000
działka na sprzedaż - Gródek, Załuki

Supraśl (gw), Sobolewo
działka na sprzedaż

LHN-GS-10902

Duża działka pod inwestycję. Przedstawiam Państwu działkę w Sobolewie pod Białymstokiem. Idealna pod zabudowę szeregową, bliźniaczą lub pod domy wolnostojące. Media przy działce: prąd, woda, kanalizacja i sieć deszczowa. Gaz około 300m od działki. Dojazd drogą asfaltową. ...

Powierzchnia
4 411,00 m2
Cena za m2
170,00 zł
cena 749 870
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Sobolewo

Narewka, Eliaszuki, Porosłe
działka na sprzedaż

LHD-GS-10639

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o pow. 0,37 h położoną w miejscowości Porosłe gm. Narewka. Działka położona w odległości ok. 50 km od Białegostoku. W okolicy rzeka Narewka. Dojazd drogą szutrową. Miejsce świetnym miejscem dla agroturystyki ...

Powierzchnia
3 700,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 55 500
działka na sprzedaż - Narewka, Eliaszuki, Porosłe

Narewka, Eliaszuki, Porosłe
działka na sprzedaż

LHD-GS-10637

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o pow. 0,71 h położoną w miejscowości Porosłe gm. Narewka.  Działka położona w odległości ok. 50 km od Białegostoku. Na działce znajdują się 2 zbiorniki wodne oraz otoczone lasem Puszczy Białowieskiej. Działka ...

Powierzchnia
7 100,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 106 500
działka na sprzedaż - Narewka, Eliaszuki, Porosłe

Kalisz, Stare Miasto
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10873

Na sprzedaż kompleks budynków pod biuro lub usługi z wewnętrznym dziedzińcem. Bardzo dobra lokalizacja – 300 m od Rynku. Przedmiotem sprzedaży są dwie nieruchomości stanowiące funkcjonalną całość, na które składają się  2 działki  gruntu o łącznej powierzchni  2.292 ...

Powierzchnia
3 831,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 292 m²
Cena za m2
2 662,49 zł
cena 10 200 000
obiekt na sprzedaż - Kalisz, Stare Miasto

Białystok, Centrum
lokal na wynajem

LHW-LW-10753

Polecamy do wynajęcia lokal w centrum Białegostoku o powierzchni 48m2, Usytuowany jest na parterze w budynku biurowym. Składa się z trzech pomieszczeń. Istnieje możliwość podziału na mniejsze pokoje lub przerobienia na dwa duże. Do lokalu przynależy miejsce postojowe ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
95,00 zł
cena 4 560
lokal na wynajem - Białystok, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem