Białystok, Wygoda
działka na wynajem

LHD-GW-10577

Działka położona przy nowej arterii komunikacyjnej na osiedlu Wygoda.  

Powierzchnia
4 425,00 m2
Cena za m2
1,13 zł
cena 5 000
działka na wynajem - Białystok, Wygoda

Supraśl (gw), Grabówka
działka na sprzedaż

LHN-GS-10731

Polecamy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Grabówka, z szybkim i łatwym dojazdem do centrum Białegostoku. Dojazd do działki drogą publiczną i ok. 100 m drogą wewnętrzną. Działka w trakcie wydzielania z większej działki (łącznie 16 działek). Wydane ...

Powierzchnia
970,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 194 000
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Grabówka

Zabłudów (gw), Kowalowce
działka na sprzedaż

LHW-GS-10640

Polecamy działkę o powierzchni 3588m2 w Kowalcach gm. Zabłudów.  Wymiary działki 40 x 90m. Prąd w odległości ok 200m. Wodociąg w ulicy przy działce. Dojazd drogą utawrdzoną ok 500m od drogi asfaltowej.  Na działce rosną trawa oraz drzewa. Istnieje możliwość podziału ...

Powierzchnia
3 588,00 m2
Cena za m2
33,44 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Kowalowce

Juchnowiec Kościelny, Niewodnica Nargilewska
działka na sprzedaż

LHW-GS-10626

Polecamy działkę o powierzchni 3001m2 w Niewodnicy Nargilewskiej.  Wymiary działki 29 x 100m. Przy działce są media: prąd i woda. Nieruchomość znajduje się na osiedlu nowowybudowanych domów jednorodzinnych. Nieruchomość z przeznaczeniem pod zabudowę siedliskową.

Powierzchnia
3 001,00 m2
Cena za m2
79,97 zł
cena 240 000
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Niewodnica Nargilewska

Juchnowiec Kościelny, Niewodnica Nargilewska
działka na sprzedaż

LHW-GS-10625

Polecamy działkę o powierzchni 3001m2 w Niewodnicy Nargilewskiej.  Wymiary działki 32 x 92m. Przy działce są media: prąd i woda. Nieruchomość znajduje się na osiedlu nowowybudowanych domów jednorodzinnych. Nieruchomość z przeznaczeniem pod zabudowę siedliskową.

Powierzchnia
3 001,00 m2
Cena za m2
79,97 zł
cena 240 000

Wasilków (gw), Sielachowskie
działka na sprzedaż

LHW-GS-10623

Polecamy działkę o powierzchni 930m2 w Sielachowskich gm. Wasilków z wydanymi warunkami zabudowy.  Wymiary dziłaki 25 x 40m. Przy działce są media: światłowód, kanalizacja, prąd i woda. Nieruchomość znajduje się na osiedlu nowowybudowanych domów jednorodzinnych.

Powierzchnia
930,00 m2
Cena za m2
451,61 zł
cena 420 000
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Sielachowskie

Wasilków (gw), Sielachowskie
działka na sprzedaż

LHW-GS-10622

Polecamy działkę o powierzchni 1000m2 w Sielachowskich gm. Wasilków z wydanymi warunkami zabudowy. Wymiary dziłaki 25 x 40m. Przy działce są media: gaz, kanalizacja, prąd i woda. Nieruchomość znajduje się na osiedlu nowowybudowanych domów jednorodzinnych.

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
450,00 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Sielachowskie

Wasilków (gw), Sielachowskie
działka na sprzedaż

LHW-GS-10615

Polecamy działkę o powierzchni 3008m2 w Sielachowskich gm. Wasilków.  Wymiary dziłaki 40 x 72m. Przy działce są media: gaz, kanalizacja, prąd i woda. Nieruchomość znajduje się na osiedlu nowowybudowanych domów jednorodzinnych.

Powierzchnia
3 008,00 m2
Cena za m2
398,94 zł
cena 1 200 000
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Sielachowskie

Trzcianne, Laskowiec
działka na sprzedaż

LHN-GS-10703

Polecamy Państwu dużą działkę siedliskową w Laskowcu, gm. Trzcianne. Siedlisko położone przy drodze gminnej. Na działce stare zabudowania (do rozbiórki).  Dostępne media: prąd oraz woda (w ulicy). Istnieje możliwość podzielenia działki. Około 750 m od działki ...

Powierzchnia
9 200,00 m2
Cena za m2
14,13 zł
cena 130 000
działka na sprzedaż - Trzcianne, Laskowiec

Białystok, Wyżyny
dom na sprzedaż

LHW-DS-10602

Polecamy nowy i komfortowy dom wolnostojący parterowy z poddaszem na Jaroszówce w Białymstoku.. Nieruchomość została wybudowana w 2000 roku o całkowitej powierzchni 250m2. Dom posadowiony jest na działce 500m2, która jest w pełni ogrodzona i zagospodarowana licznymi ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 000,00 zł
cena 1 500 000
dom na sprzedaż - Białystok, Wyżyny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem