Białystok, Bacieczki
działka na sprzedaż

LHW-GS-10601

 Proponujemy Państwu działkę inwestycyjną przeznaczona pod usługi wraz z urządzeniami i obiektami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Pełne uzbrojenie terenu, ...

Powierzchnia
2 956,00 m2
Cena za m2
850,00 zł
cena 2 512 600
działka na sprzedaż - Białystok, Bacieczki

Bielsk Podlaski
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10655

Polecamy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni działek 1,8597 ha; zabudowaną halą produkcyjną o pow. użytkowej 6 637,69 m2, budynkiem administracyjnym o pow. użytkowej 1 074,79 m2, budynkiem gospodarczo-przemysłowym o pow. użytkowej 1 068,21 m2 i czterema budynkami ...

Powierzchnia
8 780,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
18 600 m²
Cena za m2
1 138,95 zł
cena 10 000 000
obiekt na sprzedaż - Bielsk Podlaski

Białystok, Wygoda
lokal na wynajem

LHN-LW-10640

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w nowym  parku handlowym przy jednej z głównych ulic wylotowych z Białegostoku. Pełna infrastruktura techniczna, bezpłatne miejsca postojowe, duże witryny. Możliwość dowolnej aranżacji lokalu. Lokal usługowo-handlowy ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 7 000
lokal na wynajem - Białystok, Wygoda

Węgrów, Zelce
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10612

Duże powierzchnie biurowe w dobrej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 3735 m² oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku biurowego o powierzchni użytkowej 1095,18 m² - budynku garażowego ...

Powierzchnia
1 282,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 735 m²
Cena za m2
897,04 zł
cena 1 150 000
obiekt na sprzedaż - Węgrów, Zelce

Wasilków
hala na wynajem

LHW-HW-10551

Polecamy halę magazynowo - produkcyjną w Wasilkowie o powierzchni 767m2 wraz z biurami i pomieszczeniami socjalnymi. Nieruchomość wysokiego składowania - 6m. Hala nie posiada rampy, ale można wjechać do środka pomieszczenia. Do ceny najmu 16.900zł należy doliczyć ...

Powierzchnia
676,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 16 900
hala na wynajem - Wasilków

Gdynia, Obłuże
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10599

Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2925 m² oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku biurowego o powierzchni użytkowej 797,13 m² - budynku pomocniczego - ...

Powierzchnia
844,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 925 m²
Cena za m2
2 310,43 zł
cena 1 950 000
obiekt na sprzedaż - Gdynia, Obłuże

Białowieża
dom na sprzedaż

LHN-DS-10597

Polecamy Państwu małą kamieniczkę przy jednej z głównych ulic w Białowieży. Budynek o powierzchni całkowitej 240 m2 i użytkowej 160 m2  nadaje się do celów mieszkalnych jak i na prowadzenie działalności. Parter budynku jest idealny do prowadzenia działalności gastronomicznej ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
464 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
1 750,00 zł
cena 420 000
dom na sprzedaż - Białowieża

Suraż (gw), Średzińskie
działka na sprzedaż

LHN-GS-10594

Polecamy Państwu działkę siedliskową o pow. 2 800 m2 w miejscowości Średzińskie gm. Suraż. Działka położona we wsi, pośród domów. Działka przylega do ulicy asfaltowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Powierzchnia
2 800,00 m2
Cena za m2
17,86 zł
cena 50 000
działka na sprzedaż - Suraż (gw), Średzińskie

Supraśl (gw), Grabówka
działka na sprzedaż

LHN-GS-10592

Polecamy działkę inwestycyjną w Grabówce. Działka o powierzchni 1 553 m2, objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę usługową i mieszkaniową.  Działka zlokalizowana jest przy ulicy asfaltowej, w ulicy: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Działka ...

Powierzchnia
1 553,00 m2
Cena za m2
450,74 zł
cena 700 000
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Grabówka

Supraśl (gw), Grabówka
działka na sprzedaż

LHN-GS-10591

Polecamy działkę inwestycyjną w Grabówce. Działka o powierzchni 1 257 m 2, objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę usługową i mieszkaniową.  Działka zlokalizowana jest przy ulicy asfaltowej, w ulicy: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Działka ...

Powierzchnia
1 257,00 m2
Cena za m2
340,10 zł
cena 427 500
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Grabówka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem