Elbląg, Centrum
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10512

a sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych z parkingiem naziemnym w dobrej lokalizacji. Działki o łącznej powierzchni 7 268 m2 zabudowane 5 budynkami o łącznej powierzchni użytkowej 9 040 m2. W skład kompleksu wchodzą: budynek A o pow. 1 638,9 m² ...

Powierzchnia
9 040,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 268 m²
Cena za m2
486,73 zł
cena 4 400 000
obiekt na sprzedaż - Elbląg, Centrum

Bełchatów, 1 Maja
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10497

Kompleks działek z budynkami pod biuro i usługi. Nieruchomość położona jest w obrębie zabudowy miejskiej o dominującej funkcji budownictwa usługowego oraz wielomieszkaniowego. W aktualnym stanie użytkowania nieruchomość stanowi kompleks działek o jednolitym charakterze ...

Powierzchnia
2 386,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 394 m²
Cena za m2
691,53 zł
cena 1 650 000
obiekt na sprzedaż - Bełchatów, 1 Maja

Zabrze, Zaborze
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10493

Na sprzedaż budynek biurowy z obiektem technicznym i garażem w 1. linii zabudowy. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Działki o łącznej powierzchni 1537 m2 zabudowane:  •    budynkiem biurowo-technicznym (A) •    budynkiem technicznym ...

Powierzchnia
2 063,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 537 m²
Cena za m2
678,62 zł
cena 1 400 000
obiekt na sprzedaż - Zabrze, Zaborze

Białystok, Centrum
lokal na wynajem

LHW-LW-10404

Proponujemy do wynajmu lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność gospodarczą położony na I piętrze budynku przy głównej ulicy Białegostoku.   Lokal składa się z pomieszczeń usytuowanych na jednym poziomie.   Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.   Dodatkowe ...

Powierzchnia
170,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
35,29 zł
cena 6 000
lokal na wynajem - Białystok, Centrum

Radzymin, Centrum
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10475

Na sprzedaż budynek biurowy blisko centrum, w pobliżu trasy wylotowej w kierunku Warszawy. Działka o powierzchni 593 m2 zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 189,61 m2. Budynek jest obiektem 2-kondygnacyjnym z poddaszem nieużytkowym o powierzchni ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
593 m²
Cena za m2
2 055,56 zł
cena 370 000
obiekt na sprzedaż - Radzymin, Centrum

Ełk, Północ I
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10462

Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce z dostępem do handlu i usług. Działki o łącznej powierzchni 2 005 m2 zabudowane budynkiem biurowym o powierzchni 2564,07m2. Budynek jest obiektem 5-kondygnacyjnym (3 piętra, parter, piwnica) z garażem w bryle budynku. ...

Powierzchnia
2 564,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 005 m²
Cena za m2
565,52 zł
cena 1 450 000
obiekt na sprzedaż - Ełk, Północ I

Supraśl (gw), Zaścianki
działka na sprzedaż

LHN-GS-10447

Polecamy Państwu działkę budowlaną, inwestycyjną w Zaściankach o powierzchni 7892 m2. Działka położona jest w obszarze posiadającym aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z obiektami towarzyszącymi. Działka ...

Powierzchnia
7 892,00 m2
Cena za m2
149,99 zł
cena 1 183 700
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Zaścianki

Koszalin, Centrum
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10431

Na sprzedaż biurowiec w bardzo dobrym stanie technicznym. Usytuowany w ciągu handlowo-usługowym. Budynek biurowo-magazynowy o powierzchni 2 136,30 m2 jest obiektem 1-piętrowym, podpiwniczonym. Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe, portiernia, pomieszczenia ...

Powierzchnia
2 136,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 361 m²
Cena za m2
608,61 zł
cena 1 300 000
obiekt na sprzedaż - Koszalin, Centrum

Połczyn-Zdrój (gw), Połczyńska
obiekt na sprzedaż

LHN-BS-10424

Na sprzedaż budynek w miejscowości uzdrowiskowej Połczyn-Zdrój, 500 m od centrum. Budynek o powierzchni 324,70 m2 (KW: 336 m2) posiada 1 kondygnację naziemną. W obiekcie znajduje się 9 pomieszczeń użytkowych o powierzchniach 9,7 − 56 m2, a także pomieszczenia socjalne, ...

Powierzchnia
325,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
747 m²
Cena za m2
923,08 zł
cena 300 000
obiekt na sprzedaż - Połczyn-Zdrój (gw), Połczyńska

Białystok, Przydworcowe
lokal na wynajem

LHW-LW-10360

Powierzchnia
600,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,00 zł
cena 24 000
lokal na wynajem - Białystok, Przydworcowe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem