Białystok, Centrum
lokal na wynajem

LHW-LW-10068

 Polecamy do wynajęcia lokal biurowy w centrum Białegostoku przy ul. Suraskiej.   Lokal znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 20m2. Pomieszczenia sanitarne dostępne są w części wspólnej dla najemców.  Podana ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
60,00 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Białystok, Centrum

Białystok, Centrum
lokal na wynajem

LHW-LW-10064

 Polecamy do wynajęcia lokal biurowy w centrum Białegostoku przy ul. Suraskiej.   Lokal znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z jednego pomieszczenia. Pomieszczenia sanitarne dostępne są w części wspólnej dla najemców.  Podana cena najmu ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
1
Cena za m2
65,02 zł
cena 2 100
lokal na wynajem - Białystok, Centrum

Choroszcz (gw), Żółtki
działka na sprzedaż

LHW-GS-10052

Polecamy działkę w Żółtki - Kolonia o powierzchni 21500m2 pod inwestycję.    Nieruchomość o prostokątnym kształcie może być przeznaczona pod zabudowę szeregowa, wolnostojącą jednorodzinną, bliźniaczą lub pod rezydencję. Działka z trzech stron otoczona jest ...

Powierzchnia
21 500,00 m2
Cena za m2
62,79 zł
cena 1 350 000
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Żółtki

Biskupiec
działka na sprzedaż

LHN-GS-10104

POLECAMY PAŃSTWU DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W BISKUPCU, W OKOLICACH AL. WOJSKA POLSKIEGO. Działka  przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. w okolicy budowane są nowe domy; przy działce: prąd, wodociąg i kanalizacja;      Istnieje możliwość dokupienia ...

Powierzchnia
1 222,00 m2
Cena za m2
81,01 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Biskupiec

Turośń Kościelna, Baciuty
działka na sprzedaż

LHD-GS-10125

POLECAMY DZIAŁKI POŁOŻONE W UROCZYM MIEJSCU W OTOCZENIU NOWO POWSTAŁJĄEGO BUDOWNICTWA MIESZKANIOWEGO.   Do sprzedaży przeznaczone są 2 działki o powierzchni 1075m2 i 759m2 w cenie 90 zł/m2.   Teren, na którym znajdują się oferowane działki - Na przedmiotowe ...

Powierzchnia
1 075,00 m2
Cena za m2
90,00 zł
cena 96 750
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty

Choroszcz (gw), Kościuki
działka na sprzedaż

LHD-GS-10116

DZIAŁKA POŁOŻONA NA TERENIE GMINY CHOROSZCZ. W SĄSIEDZTWIE DZIAŁKI ZNAJDUJE SIĘ TEREN LEŚNY. W OBOWIĄZUJĄCYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO PRZEZNACZONA POD TERENY ROLNE. PRZYBLIŻONE WYMIARY - OK. 55m x 157m.

Powierzchnia
11 000,00 m2
Cena za m2
10,00 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Kościuki

Choroszcz (gw), Ruszczany
działka na sprzedaż

LHD-GS-10115

DZIAŁKA POŁOŻONA NA TERENIE GMINY CHOROSZCZ. W POBLIŻU DZIAŁKI ZNAJDUJE SIĘ RZEKA NAREW. W OBOWIĄZUJĄCYM PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO PRZEZNACZONA POD TERENY ROLNE, ŁĄKI I PASTWISKA. PRZYBLIŻONE WYMIARY - OK. 45m x 590m

Powierzchnia
27 400,00 m2
Cena za m2
12,00 zł
cena 328 800
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Ruszczany

Zabłudów (gw), Zagruszany
działka na sprzedaż

LHD-GS-10112

DWIE (4.900m2 i 16.069m2) DZIAŁKI POŁOŻONE NA TERENIE GMINY ZABŁUDÓW. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU JEDNEJ Z DZIAŁEK. W SĄSIEDZTWIE DZIAŁKI ZNAJDUJE SIĘ TEREN LEŚNY. BRAK OBOWIĄZUJĄCEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO. PRZYBLIŻONE WYMIARY OBU DZIAŁEK - NA ...

Powierzchnia
16 069,00 m2
Cena za m2
18,00 zł
cena 289 242
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Zagruszany

Zabłudów (gw), Zagruszany
działka na sprzedaż

LHD-GS-10111

Powierzchnia
4 900,00 m2
Cena za m2
18,00 zł
cena 88 200
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Zagruszany

Białowieża
działka na sprzedaż

LHD-GS-10110

DZIAŁKA POŁOŻONA W OBRĘBIE PODOLANY PRZY BIAŁOWIEŻY. Położona przy rzecze Narewka i w pobliżu puszczy Białowieskiej. W niedużej odległości znajduje się Restauracja Carska. Działka położona jest przy drodze asfaltowej. Teren, na którym znajduje ...

Powierzchnia
11 400,00 m2
Cena za m2
30,61 zł
cena 349 000
działka na sprzedaż - Białowieża
Kryteria wyszukiwania

rozumiem