nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum

Białystok, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

LHH-MS-10583

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w centrum Białystok, przy ul. Kalinowskiego. Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne ...

Powierzchnia
41,27 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 934,58 zł
cena 410 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki

Białystok, Bacieczki
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10917

Mamy przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5m2 - I piętro w IV piętrowym budynku przy ul. Bacieczki. Nieruchomość posiada funkcjonalny –  układ pomieszczeń z wejściem z przedpokoju. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z zabudową, ...

Powierzchnia
52,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 000,00 zł
cena 472 500
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Leśna Dolina

Białystok, Leśna Dolina
mieszkanie na wynajem

LHN-MW-11253

Przyjdź, zobacz, wynajmij !!! Mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia, wymienione instalacje!!! Idealne dla singla,  małej rodziny !!! Polecamy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w czteropiętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,22 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Białystok, Leśna Dolina
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bojary

Białystok, Bojary
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10915

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przyjemne, ciepłe mieszkanie, zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku, położonym na terenie osiedla Bojary. Doskonałe miejsce  - blisko ścisłego centrum. Osiedle ma w pełni rozbudowaną infrastrukturę  i bliski dostęp ...

Powierzchnia
63,30 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 500,00 zł
cena 601 350
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bojary
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Dziesięciny

Białystok, Dziesięciny
mieszkanie na sprzedaż

LHD-MS-10914

Polecamy Państwu funkcjonale mieszkanie znajdujące się na II piętrze o powierzchni 47,9 m2 w IV piętrowym budynku mieszkalnym z płyty po niedawno przeprowadzonej termomodernizacji budynku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, ...

Powierzchnia
47,90 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 515,66 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Dziesięciny

Białystok, Leśna Dolina
mieszkanie na sprzedaż

LHN-MS-11252

Przyjdź, zobacz, kup !!! Mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia, wymienione instalacje!!! Idealne dla singla,  małej rodziny, pod wynajem!!!   Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w czteropiętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 222,22 zł
cena 368 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Leśna Dolina

Białystok, Bagnówka
mieszkanie na sprzedaż

LHH-MS-10582

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 62,16 m². To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania dającego poczucie przestrzeni i prywatności zbliżone do domu. Przemyślany układ ...

Powierzchnia
62,16 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 698,20 zł
cena 665 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bagnówka

Białystok, Mickiewicza
mieszkanie na sprzedaż

LHW-MS-11050

Polecamy do sprzedaży mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami przy ul. Mickiewicza w Białymstoku. Lokal o powierzchni 61,30m2 znajduje się na I piętrze w niskim bloku. Nieruchomość składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z oknem i wanną, ...

Powierzchnia
61,30 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 081,57 zł
cena 618 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Mickiewicza

Białystok, Mickiewicza
mieszkanie na wynajem

LHW-MW-11040

Polecamy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Orzeszkowej w Białymstoku. Lokal o powierzchni 52,40m2 składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem, korytarza i balkonu. Mieszkanie w pełni umeblowane, widoczne na zdjęciach. Do czynszu najmu ...

Powierzchnia
52,40 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
30,53 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Białystok, Mickiewicza

Białystok, Dziesięciny
mieszkanie na sprzedaż

LHW-MS-11039

Polecamy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie 2-pokojowe przy ul. Leszczynowej w Białymstoku. Lokal o powierzchni 49,10m2 znajduje się na I piętrze w niskim bloku z płyty po termoizolacji. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, dużej oddzielnej ...

Powierzchnia
49,10 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 977,60 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Dziesięciny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem