Agencja “DOMINIUM” Alicja Bałakier

Lipowa 4/115, 15-427 Białystok

85 653-72-99

zostaw wiadomość
60,00 zł/m2 cena: 1 200 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

 Polecamy do wynajęcia lokal biurowy w centrum Białegostoku przy ul. Suraskiej.

 

Lokal znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 20m2.

Pomieszczenia sanitarne dostępne są w części wspólnej dla najemców. 

Podana cena jest ceną netto, w którą wliczone jest zużycie energii elektrycznej, internet, ogrzewanie, woda i sprzątanie części wspólnych.

Cena nie podlega negocjacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LHW-LW-10068
Powierzchnia 20,00 m²
Piętro 1
Rodzaj budynku biurowiec
Kaucja zabezp. 1200
Standard
Opłaty w czynszu CO, ochrona, ogrzewanie, prąd, sprzątanie, Winda, woda, woda ciepła, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zużycie energii elektrycznej
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu do odświeżenia
Okna drewniane
Rok budowy 1970
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy, usługowy
Dojazd asfalt
Ogrzewanie centralne
Winda tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Możliwość parkowania płatne
Położenie lokalu w głównym ciągu pieszych
Wejście w oficynie

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 1

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...