Agencja “DOMINIUM” Alicja Bałakier

Lipowa 4/115, 15-427 Białystok

85 653-72-99

zostaw wiadomość
30,53 zł/m2 cena: 1 600 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Polecamy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Orzeszkowej w Białymstoku.
Lokal o powierzchni 52,40m2 składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem, korytarza i balkonu.
Mieszkanie w pełni umeblowane, widoczne na zdjęciach.
Do czynszu najmu 1600zł należy doliczyć opłaty eksploatacyjne w wysokości ok. 1100zł.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty LHW-MW-11040
Powierzchnia 52,40 m²
Powierzchnia użytkowa 52,40 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 1600
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Garaż brak
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 850 PLN
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1970
Gaz jest
Woda ciepła - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie centrum miasta
Ogrzewanie c.o.
Liczba sypialni 3

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni jasna z oknem
Typ łazienki razem z wc
Wyposażenie łazienki prysznic

Białystok, Centrum
mieszkanie na wynajem

LHW-MW-10716

Polecamy do wynajęcia mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Malmeda. Lokal składa się z kuchni, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc i prysznicem. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne ok. ...

Powierzchnia
45,60 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
43,86 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Białystok, Piaski, Legionowa

Białystok, Piaski, Legionowa
mieszkanie na wynajem

LHD-MW-10822

  Przedmiotowa  nieruchomość położona jest na III piętrze w ocieplonym bloku w centrum miasta.  Miejsce z doskonale rozwiniętą infrastrukturą - niedaleko znajdują się Uniwersytet Medyczny, szpitale, szkoły, przedszkole, zakłady użyteczności publicznej. Z uwagi na ...

Powierzchnia
69,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
18,68 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Białystok, Piaski, Legionowa

Białystok, Centrum
mieszkanie na wynajem

LHH-MW-10576

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w sercu Białegostoku! Oferujemy przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i zadbane – idealne zarówno do komfortowego zamieszkania, ...

Powierzchnia
41,27 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,46 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Leśna Dolina

Białystok, Leśna Dolina
mieszkanie na wynajem

LHN-MW-11253

Przyjdź, zobacz, wynajmij !!! Mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia, wymienione instalacje!!! Idealne dla singla,  małej rodziny !!! Polecamy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w czteropiętrowym ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,22 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Białystok, Leśna Dolina